Më mbaj mend (për 1 muaj)

Shyhrete Behluli - Xhelozia Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

hala mir pa i qel syt
xhelozija don met myt
edhe nender kec mem pa
ti me mu po bjen bella(2x)

ref:
xhelozi moj xhelozi
ku je ti ka dashuni
nese zemren krejt e zen
dashunis nuk i len vend(2x)

her nakshom e her saba
ti me mu po hyn gjyna
xhelozija do me tbo hor
sun ja mshel kujt syt me dor(2x)

ref:
xhelozi moj xhelozi
ku je ti ka dashuni
nese zemren krejt e zen
dashunis nuk i len vend(2x)

xhelozis pi mbyllja syt
dashunin sa se ka mbyt
hekri dryshkun vet e mban
dryshku hekrin e shkatron(2x)

ref:
xhelozi moj xhelozi
ku je ti ka dashuni
nese zemren krejt e zen
dashunis nuk i len vend(2x)

ref:
xhelozi moj xhelozi
ku je ti ka dashuni
nese zemren krejt e zen
dashunis nuk i len vend(2x)


Ky tekst u dërgua nga  valbona

Shyhrete Behluli - Xhelozia
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Xhelozia".
3. Video është e këngës "Xhelozia", por nuk këndohet nga Shyhrete Behluli.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Shyhrete Behluli:


Komente 0