Më mbaj mend (për 1 muaj)

Shyhrete Behluli - Dy Tri Fjal Per Vajza Te Reja Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  80

dy tri fjale per vajza te reja qe nuse do te bahen sa me gezim qe martohen prej vjehrrive te ndahen.le ta ven doren ne zemer se kan bab e nane,qysh ju duket prind e tyre vllezerit vet me i lan.
REF:(2)
lan shtepiat dy tri kan te mdhaja si pallate veq me burrin me jetu shkojn ne banes private.
prej sikletit del shetit skejum skej oborrit vjehrres nan nuk muj me i thn se eshte nana e zorit.vjehrra nan nuk te bahet ajo respektohet per hatrin e burrit ajo respektohet.
REF:(2)
lan shtepijat dy tri kat te mdhaja si pallat e veq me burrin me jetu shkojn ne banes private


Ky tekst u dërgua nga  honnaShyhrete Behluli
Renditja: Top 200
Publikimi: 01/12/2007


Shyhrete Behluli - Dy Tri Fjal Per Vajza Te Reja
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Dy Tri Fjal Per Vajza Te Reja".
3. Video është e këngës "Dy Tri Fjal Per Vajza Te Reja", por nuk këndohet nga Shyhrete Behluli.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Shyhrete Behluli:


Komente 1