Më mbaj mend (për 1 muaj)

Shyhrete Behluli - Bota Vlon Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  6

Heeej ti na erdhe pavarsi lot e gjak ne ty jan shkri sa shum njerz me mall kan vdek edhe syt qel ju kan sa shum trima kan luftu per ket dit qe jam tuj knu si shqiponje kan fluturu ty kosove ne kamb tkan qu per me dit krejt bota mbare ooo se nkosove paska shqiptar.
Heeej oj kosove per ty po knojme a e din sa shum te dojm plot me gzim e lot tuj derdh me flamur sot tkemi pshtjelle sikur nuse tkemi ba nan shqipnija don met padon met pa per hajr met pan edhe doren me ta dhan me u bashku sikur ma pare ooo per hajr qofte dhe ty moj nan


Ky tekst u dërgua nga Valdeta


Nuk kemi video për këtë këngë.


Shyhrete Behluli
Renditja: Top 200
Publikimi: 01/12/1997


Shyhrete Behluli - Bota Vlon
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Bota Vlon".
3. Video është e këngës "Bota Vlon", por nuk këndohet nga Shyhrete Behluli.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Shyhrete Behluli:


Komente 0