Më mbaj mend (për 1 muaj)

Shyhrete Behluli - Kush Ma I Pari Bani Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


I
Kush ma i pari e bani
More djal gurbetin

Kush ma i pari e bani
Oh more djal gurbetin

Kurr Allahu mos ja dhasht
Atij selametin

O kurr Allahu mos ja dhasht
Atij selametin

II
Kur ma se pari dola
Pa buk me shkoj dita

Kur ma se pari dola
Oh pa buk me shkoj dita

Jabanxhi qellova
Uje me lyp nuk dita

O jabanxhi qellova
Uje me lyp nuk dita.


Ky tekst u dërgua nga  arsimdiber


Nuk kemi video për këtë këngë.
Shyhrete Behluli - Kush Ma I Pari Bani
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Kush Ma I Pari Bani".
3. Video është e këngës "Kush Ma I Pari Bani", por nuk këndohet nga Shyhrete Behluli.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Shyhrete Behluli:


Komente 0