A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Live Video

Video Link

Top 200

Shyhrete Behluli & Shkelzen Jetishi - Ra Kjo Dasem E U Pame


Choose star rating

Rating:  3.1 / Votes cast:  15

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

01/12/2011

2011-12-01T00:00:00

See Also

Xeni (Shkelzen Jetishi)

Song from the album:

"Perlat E Muzikes Popullore"

Song from the album:

"Bashke Ne Sofer"


Shyhretja:
N'kater u ndaaaa jo nga qefi po nga halli e qdo dit qe nuk u paaam ah malli zemren ma kalli.

S'ndahen vlla e moter nuk mbyllet zemra as dera gjithmon bashk ne voter dallendyshet i kthen pranvera.

Shyhretja:
Jet o jet moter e vlla qe sa koh qe nuk jan pa.

Xeni:
Jet o jet ni vlla e moter perseri sot bashk ni sofer.

Ref:
Ra kjo dasem e u pam ti u gzofsh o zoti i shpis na bashkove prap ne fis.Ra kjo dasem e u pam zoti gjith ni dit me kan vlla e moter kush bashkon.

Shyhretja:
Brothem e kerkuam neper bot me u tretem rinin ton e hargjuam lumturi atje nuk gjetem.

Xeni:
Kam provu ndhe te huj buken e gyrbetit nsofer,gjaku nuk eshte uj qefi i madh per vlla e moter.

Shyhretja:
Jet o jet moter e vlla qe sa koh qe nuk jan pa.

Xeni:
Jet o jet ni vlla e moter perseri sot bashk ni sofer.

Ref:2x
Ra kjo dasem e u pam ti u gzofsh o zoti i shpis na bashkove prap ne fis.Ra kjo dasem e u pam zoti gjith ni dit me kan vlla e moter kush bashkon.


Lyrics submited by Almire22
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019