Më mbaj mend (për 1 muaj)

Shyhrete Behluli & Shkelzen Jetishi - Moj Hatixhe Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  6

Xeni...
Moj Hatixhe moj shami te kuqe
Ti ngjyn baca moj flokt e kuqe

Ti ngjyn baca moj flokt e kuqe

Flokt e kuqe ti shitofte zana
A s'po te dhimben o baba e nana

A s'po te dhimben o baba e nana

Shyhreti...
Baba e nana edhe vllaznia
Po ma fort o mu dhimb çikania

Po ma fort o mu dhimb çikania

Po ma fort o mu dhimb çikania
Shkoj te burri e me rrok pleqnia

Sebashku...
Shkoj te burri e me rrok pleqnia.


Ky tekst u dërgua nga  arsimdiber





Shyhrete Behluli & Shkelzen Jetishi - Moj Hatixhe
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Moj Hatixhe".
3. Video është e këngës "Moj Hatixhe", por nuk këndohet nga Shyhrete Behluli & Shkelzen Jetishi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Shyhrete Behluli:


Komente 0