A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Live Video

Video Link

Shyhrete Behluli & Shkelzen Jetishi - N'drras Të Vdekut


Not Yet Rated


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

01/12/2011

2011-12-01T00:00:00

See Also

Xeni (Shkelzen Jetishi)

Song from the album:

"Bashke Ne Sofer"


Xeni...
Ne drras te vekit kush po qane
Kan syzeza oh per jarane
Kan syzeza oh per jarane
Dushk e bor oh ne mal po i thane

Dushk e bor oh ne mal po i thane
Nuk po len oh veren me dale
Nuk po len o me dal sivjete
Per at djal oh qe na ka vdeke

Shyhreti...
Per at djal oh ato djal te rie
A e din nane n'dhe ku e kan shtie
Ne vorre te reja ner at bile
A m'jep iz nan te shkoj e t'rrie

Shkon sy zeza e i ra per mbie
Po ku je o bre djal i rie
A e din besen qe ma ke dhane
Thojshe jam o shum asgan

Thojshe jam o bre shum asgan
Plumbi i pushkes o s'ka çka me ban
Plumbi i pushkes o s'ka çka me ban
Gjylja e topit o s'mun me me zan

Kur ta ni thojshe zanin tan
Dek me kan oh çona ne kame
Dek me kan oh çona ne kame
O dhe e drrasa i çes me nji ane.


Lyrics submited by  arsimdiber
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019