Më mbaj mend (për 1 muaj)


Shyhrete Behluli - Loti I Varfërisë

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Loti I Varfërisë".
3. Video është e këngës "Loti I Varfërisë", por nuk këndohet nga Shyhrete Behluli.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Shyhrete Behluli - Loti I Varfërisë  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  29

Muzika & Teksti:

Fatmir Muja

Orkestrimi:

Nexhat Mujovi (Wirusi)

Këngë e albumit:

"Je Si Rrush"

Komente

Asnjë Koment

04/07/2013

2013-07-04T22:02:47+00:00Nje pik lot nga syt u nda
Nuk i mbeti vend ne zemer
Femijet e pan nanen tuj qa
Ah varfni mos mbetsh as emer

Femijt e mi ju kerkoj falje
Shum pak qejfin ja ua kam ba
O si te dalim nga kjo skamje
Qe shum kuj hise i ra

Ref...x2
Ah kjo skamja shum e ran
Gjithmon pret dikush me t'dhan
Veç nje lutje ja bej Zotit
Me u tha kjo pik e lotit

Ah moj nan mos qaj per neve
Ti per ne kurr s'u kurseve
Ma i ran se çdo varfni
Esht aj lot qe t'rrin ne sy

Ka dasht nana me ju ba
Me krejt tmirat e dynjas
Po pak zemra ne kete jete
Ja din hallin fukaras

Ref...x2
Ah kjo skamja shum e ran
Gjithmon pret dikush me t'dhan
Veç nje lutje ja bej Zotit
Me u tha kjo pik e lotit


Ky tekst u dërgua nga  arsimdiber
Më Shumë Këngë Nga Shyhrete Behluli:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet