Më mbaj mend (për 1 muaj)

Shyhrete Behluli - Bijat N'dasëm  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.8 / Votuan:  20

Këngë e albumit:

"Shtëpi E Vjetër"

Komente

Asnjë Koment

01/12/2014

2014-11-30T23:00:00+00:00Nana nuses o moj tu gzoft zemra
qika jote o kunat e jemja kur po
i shohim ne kadife t kuqe mashalla
moj ma e mira nuse
Sod e mora nusen nusja sikur drit
bijat po i thoj nanes do te rrim
dhe naj dit ta njoftojna nusen
dojna mir me ba ta din zemrat
tona qka kan mar per vlla
Nana nuses o moj tu gzoft zemra
qika jote o kunat e jemja kur po
i shohim ne kadife t kuqe mashalla
moj ma e mira nuse
Poj na bika nusja filxhanat me
kafe po i qeshka nuri hizmetin
pallafe do ta vesmi nanen ajo
din ma mir cila ma e para nusen
ndark me thirr
Nana nuses o moj tu gzoft zemra
qika jote o kunat e jemja kur po
i shohim ne kadife tkuqe mashalla
moj ma e mira nuse
Nana nuses o moj tu gzoft zemra
qika jote o kunat e jemja kur po
i shohim ne kadife tkuqe mashalla
moj ma e mira nuse


Ky tekst u dërgua nga denis
Më Shumë Këngë Nga Shyhrete Behluli:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet