Më mbaj mend (për 1 muaj)


Shyhrete Behluli - Gra Moj Gra

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Gra Moj Gra".
3. Video është e këngës "Gra Moj Gra", por nuk këndohet nga Shyhrete Behluli.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Shyhrete Behluli - Gra Moj Gra  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  14

Këngë e albumit:

"Për Vajzën"

Pjesëmarrëse në

Zhurma Show 2015

Komente

3 🔥

14/07/2015

2015-07-14T17:59:55+00:00E padrejt pak na u ka bo
Ma shum pun jan lan per gra
Sikur mbreti burat rine
Ju shkon kafja ne tavolin
O na pret puna dreka e darka
Mysafirt edhe tabaka

Rrefreni:
Gra moj gra jem shtylla e shpis
Pa ne dita qysh me u nis
Pa ne shpia asht e shkret
Jem sheqer e jem sherbet

Gra moj gra jem shtylla e shpis
Pa ne dita qysh me u nis
Pa ne shpia asht e shkret
Jem sheqer e jem sherbet

Na shkon koha prish maro
Per sefa nuk po gjejm koh
Hajde dalim ti lajm krejt
Se kto pun i gjojm apet
O se menofsh per pun me u nal
Kur prej shpis ske me dal

Rrefeni:
Gra moj gra jem shtylla e shpis
Pa ne dita qysh me u nis
Pa ne shpia asht e shkret
Jem sheqer e jem sherbet

Gra moj gra jem shtylla e shpis
Pa ne dita qysh me u nis
Pa ne shpia asht e shkret
Jem sheqer e jem sherbet

Gra moj gra jem shtylla e shpis
Pa ne dita qysh me u nis
Pa ne shpia asht e shkret
Jem sheqer e jem sherbet


Ky tekst u dërgua nga Arbesa
Më Shumë Këngë Nga Shyhrete Behluli:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet