A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.


Shyhrete Behluli - Qyqek  (Feat. Afrim Muçiqi)


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

26/11/2017

2017-11-26T00:58:37

Këngë e albumit:

"Nuse Jo Mahi"Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Qyqek" kënduar nga Shyhrete Behluli.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.


Dërgo Tekstin


Rendisim më poshtë tekstet e disa këngëve me të njëjtin titull dhe shpresojmë që përmbajnë tekstin që kërkoni:

Agon Amiga - Qyqek

Njo dy check rapet pom vin vet
Seni osht qyqek edhe boss jom vet
Loqka n'siklet spe din ka jom sivjet
Amiga osht sekret veq kurr nuk ta jep
Lavire lavire mos mdil para ftyre
Lavire lavire a u ngive qe u qive
Ti menon qe leht mbon per veti i i i
Tkallxon Amiga qa ki me hek ti i i i
E roki ncic a qysh dush thuj
Folin portalet bitch une po shuj
Po lyp sponzor un si paguj
Jo qe mdhimen ma perpara i gjuj

REF. 2x:
Qyqek qyqek qu kce qa po pret
Qyqek qyqek qiti cicat pa jelek

Loqkat per reth pi jepin qyqekit
Shumica per lek e do tjera prej qefit
Normal qe vjen se i ka kamt e gata,
Pom vjen keq jom full musht me data
Si dihet qysh shkon nata
Kce ti qyqek yoo kce ti me hapa
Kallxoju shoqeve qe t'laga
E din mir kush jom krejt gjeneratat
Shko qiju ti me papaka
Kane kohe ata ty met ble shum qanta
Edhe veti veti krejt qa menojn
Edhe veti veti krejt qa po thojn
Edhe veti veti krejt a e dojn,
Ni femen si ti , veq per ni sen jetojn

REF. 2x:
Qyqek qyqek qu kce qa po pret
Qyqek qyqek qiti cicat pa jelek

2x
Ohhh bitchi jem ti spom pelqen ama
Je bo problem njo mas njo pi pret me ren

REF. 2x:
Qyqek qyqek qu kce qa po pret
Qyqek qyqek qiti cicat pa jelek...

Ardiana Martinaj - Qyqek

PASKAN HY NE VALLE KREJT VEQ TI ANASH JE TUJ NEJT
PASKAN HY NE VALLE KREJT VEQ TI ANASH JE TUJ NEJT
FILLOJ VALLJA O JU QIKA ME VALLZU JU THRRET MUZIKA
FILLOJ VALLJA O JU QIKA ME VALLZU JU THRRET MUZIKA

LUJ LUJ QYSH O RENI LUJ QYQEK NET KALLET VENI
SILLU SILLU SIKUR HANA ME VALLZU T'PASKA LIND NANA
LUJ LUJ QYSH O RENI LUJ QYQEK NET KALLET VENI
SILLU SILLU SIKUR HANA ME VALLZU T'PASKA LIND NANA

LUMET NA QE JENA T'RI ME THAN SE S'NA VJEN MERZI
LUMET NA QE JENA T'RI ME THAN QE S'NA VJEN MERZI
MBUSHE VALLEN ME VALLTARE NISE DASMEN ME KANGTARE
MBUSHE VALLEN ME VALLTARE NISE DASMEN ME KENGTARE

LUJ LUJ QYSH O RENI LUJ QYQEK NET KALLET VENI
SILLU SILLU SIKUR HANA ME VALLZU T'PASKA LIND NANA

LUJ LUJ QYSH O RENI LUJ QYQEK NET KALLET VENI
SILLU SILLU SIKUR HANA ME VALLZU T'PASKA LIND NANA.
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019