Më mbaj mend (për 1 muaj)

Shyhrete Behluli - Bijat Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5

sa hijeshi ka shpia
kur mushet me bija
fmija kan marak
shpesh me ardh te dajt

sa hijeshi ka shpia
kur mushet me bija
fmija vijn me ren
sofra spo i nxen

bijat lypin pak hyzmet
i dojn fjalt me sherbet
bani saber ju me fmit
bijat nuk mledhen perdite

nuse ju moj nuse
ju bani gajret
se kto bijat shkojn
o ne shpi te vet

ju gatuni pite
o moj me deshire
se buka te nana
asht ma e mire

bijat lypin pak hyzmet
i dojn fjalt o me sherbet
bani saber ju me fmi
bijat nuk mledhen perdite


Ky tekst u dërgua nga Ermelinda gjotaShyhrete Behluli
Publikimi: 04/12/2017
Muzika: Miti Geci
Teksti: Abaz Selmani
Orkestrimi: Miti Geci


Shyhrete Behluli - Bijat
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Bijat".
3. Video është e këngës "Bijat", por nuk këndohet nga Shyhrete Behluli.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

21

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORYMë Shumë Këngë Nga Shyhrete Behluli:


Komente 0