Më mbaj mend (për 1 muaj)

Shyhrete Behluli - Dashuri Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

Asht ilaqi i vjeter shumë
por afati si del kurrë,
si del kurrë

Asht per pleq e asht per të ri
e ka emrin dashuri,
dashuri.

REF. 2x:
Ne dashuri vendos vetë
mos lejo me u perzi tjerë,
mos lejo me u perzi tjerë.

Dashuri i bukuri emer
Her pik mjalt e her pik zeher(her pik zeher)
Asht veshtir ty per met rujt
Her na gezon her nshpirt na kput (shpirt na kput)

REF. 2x:
Ne dashuri vendos vetë
mos lejo me u perzi tjerë,
mos lejo me u perzi tjerë.


Ky tekst u dërgua nga Shyhrete.engji_forever ❤️(Ana)Shyhrete Behluli
Publikimi: 16/12/2017
Muzika: Miti Geci
Orkestrimi: Miti Geci


Shyhrete Behluli - Dashuri
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Dashuri".
3. Video është e këngës "Dashuri", por nuk këndohet nga Shyhrete Behluli.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Shyhrete Behluli:


Komente 0