Më mbaj mend (për 1 muaj)

Shyhrete Behluli - Hala E Du Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Kur i çela sytë
E afër s’të pashë
Në andërr më erdhe
Në andërr të lashë

Kjo gjysma e zemrës
Po don me t’harru
E kjo gjysma tjetër
S’po don me kuptu
Nuk don me kuptu

O hala e du, hala e du
Lutem çdo herë një ditë m’e taku
Pikë në zemër o më ka mbetë
Fati nuk na deshti
Jetë o jetë

Të dytë kem’ familje
E di, e kuptoj
I them zemrës
mos bëj mëkat
Që e dashuroj?

Rrugët tona u ndanë
U ndanë përgjithmonë
Njani tjetrit ma s’i takojmë
E unë të du hala njësoj

O hala e du, hala e du
Lutem çdo herë një ditë m’e taku
Pikë në zemër o më ka mbetë
Fati nuk na deshti
Jetë o jetë
(x3)


Ky tekst u dërgua nga Rrezik dhe GaydrienneShyhrete Behluli
Renditja: Top 200
Publikimi: 16/06/2022
Muzika: Miti Geci
Teksti: Miti Geci
Orkestrimi: Miti Geci
Video Produksioni: Vizion Media
Directed: Lum Salihu
Dop & Editing: Arianit SopaShyhrete Behluli - Hala E Du
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Hala E Du".
3. Video është e këngës "Hala E Du", por nuk këndohet nga Shyhrete Behluli.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Shyhrete Behluli:


Komente 0