Më mbaj mend (për 1 muaj)

Shyqyri Nimani - Maria Me Fustan Te Verdhe Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Maria me fustan te verdhe
Kalon prane detit neper ere
Me floket e verdha si flori
Me trup te bukur si selvi

Por syte e saj kane nje trishtim
se zemra e saj ka nje shqetesim
Shqetesimi i tille qe ska sherim
I dashuri saj eshte ne mergim

Maria me fustan te verdhe
Kalon prane detit neper ere
Me floket e verdha si flori
Me trup te bukur si selviNuk kemi video për këtë këngë.
Shyqyri Nimani - Maria Me Fustan Te Verdhe
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Maria Me Fustan Te Verdhe".
3. Video është e këngës "Maria Me Fustan Te Verdhe", por nuk këndohet nga Shyqyri Nimani.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Shyqyri Nimani:


Komente 0