Sibora Bytyqi
Sibora Bytyqi

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}Biografia

BIOGRAFIA: Sibora Bytyqi është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo për fëmijë/junior. Në Dhjetor 2020, Sibora Bytyqi merr pjesë në Vihuela Fest 2020 me këngën "Si Bora"....

>> Lexo gjithë biografinë >>
Lidhje» Dërgo Një Këngë »


Komente 0