Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Sibora Teqja

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  76
  • Vendlindja:
  • Tiranë 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Shqipëri 
  • Mosha:
  • 9 Vjeç
BIOGRAFIA: Sibora Teqja është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo për fëmijë/junior. Ajo ka filluar të merret me muzikë prej disa muajsh, duke nisur të këndojë në kocertet e shkollës. Këngëtaret e saj të preferuara janë Arilena Ara, Little Mix dhe Flashlight. Sibora është një vajzë me shumë pasione, ndër të cilat spikat pasioni për modën. Gjithashtu, i pëlqen matematika, kërcimi dhe modeling. Ëndrra e saj më e madhe është të bëhet një këngëtare me famë botërore. Në vitin 2018, Sibora Teqja merr pjesë në Voice Kids Albania....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Pjesëmarrëse në

Voice Of Albania

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Anja Myrtaj

Ëmbla Elezi

Uendi Goga

Kejsi Tare

Klaudia Thartori

Kleansa Susaj

Petrina

Desila Myftaraj

Sajana Kodheli

Xhemi Leka

Tags: Sibora Teqja


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet