Më mbaj mend (për 1 muaj)

Siciliana Mazi - Me Kerko  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Pjesëmarrëse në

Top Fest 5

Komente

Asnjë Koment

26/03/2008

2008-03-26T00:55:44+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Me Kerko" kënduar nga Siciliana Mazi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Siciliana Mazi i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Siciliana Mazi:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet