Më mbaj mend (për 1 muaj)

Siciliana Mazi - Digje Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


qe ate djalo qe ne rruge me ndoqe ti nga dashuria gati sa su dogje
ma marresh mendjen tani po perpiqesh bej dy hapa prapa sepse do te digjesh

ref:digje zemer digje
digje digje fare se un te magjepsa si nje magjistARE digje zemer digje digje ti per mua 1000 here te dua 2000 here ste dua

hej nga dashuria te paska zene frika tamam si ne filma me djaj e me shtriga
hajde afer meje hajde te me lutesh nga puthjet e mia bejbi do te zbutesh

ref:digje............etj


Ky tekst u dërgua nga Jesmina


Nuk kemi video për këtë këngë.
Siciliana Mazi - Digje
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Digje".
3. Video është e këngës "Digje", por nuk këndohet nga Siciliana Mazi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Siciliana Mazi:


Komente 0