Më mbaj mend (për 1 muaj)

Siciliana Mazi - Sakrifica Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

hej king sdo te vdes ndarja ime do tjetet feste do festoj qe ne u ndam qe ne fund e lire une jam.me pelqen dhe ti jo nuk e mohoj por ne burgun tend te arte nuk mund te jetoj

ref :le te jete dhe me flori burg eshte perseri se sakrifikoj vetveten per nje dashuri ti me thua se ne jete sakrifica une robina jot e qete ti ali baba

strofa 2:dua dua qe te rri me ate qe me pelqen ta bej jeten shpirti im pa censur e kufizim. me pelqen dhe ti jo nuk e mohoj por ne burgun tend te arte nuk mund te jetoj

ref:le te jete................etj


Ky tekst u dërgua nga Jesmina


Nuk kemi video për këtë këngë.
Siciliana Mazi - Sakrifica
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Sakrifica".
3. Video është e këngës "Sakrifica", por nuk këndohet nga Siciliana Mazi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Siciliana Mazi:


Komente 0