Më mbaj mend (për 1 muaj)

Siciliana Mazi - Pa Ty Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


prane meje kishe cdo gje
puthje ledhatime
nje mal me perqafime
asgje ne bote kurr ste ka munguar
e tani qe je larguar
e di qe je penduar

ref:tani e lumtur jame sdua te te kem prane
e ti larg meje shko
shko e mos u kthe
nje femer tjeter shko e genje

strofa 2;ne syte e tu shoh dhimbje edhe vuajtje
ne buzet e tua degjoj fjale edhe lutje
por tani eshte vone per fjale edhe pendime
tani qe ti je larguar
ik larg nga jeta ime

ref:tani e lumtur...........etj


Ky tekst u dërgua nga Jesmina

Siciliana Mazi - Pa Ty
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Pa Ty".
3. Video është e këngës "Pa Ty", por nuk këndohet nga Siciliana Mazi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Siciliana Mazi:


Komente 0