A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Live Video

Video Link

Siciliana Mazi - S'te Fal


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  2

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

18/11/2010

2010-11-18T00:00:00

Participating in

Kënga Magjike 2010


Sonte jam vetem
dhoma eshte bere blu
Nje nate me teper
nuk shoh me syte e tu

E nesermja ste fal
tani jemi te ndare
E djeshmja s'ekziston
ti shkon

Refreni:
Nje dite per ty ne kalendar
me kujton
sa shume kam qare
Ne kalendar nje dite me pak
jo jo jo s'te fal ( 2 here)

joo ste fal..mmmm ste fal. jo ste faal

Sonte jam vetem
heshtja me degjon
Nje dite me teper
pa ty nuk kalon

E nesermja ste fal
tani jemi te ndare
E djeshmja s'ekziston
ti shkon

Refreni:
Nje dite per ty ne kalendar
me kujton
sa shume kam qare
Ne kalendar nje dite me pak
jo jo jo s'te fal

joo ste fal..mmmm ste fal. jo ste faal


Lyrics submited by ArmelaKjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019