Sidoela
Sidoela
Sidoela
  • Emri i vërtetë:
  • Sidoela Hoti
{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}


Sidoela është këngëtare. Më datë 1 Qershor 2018, Sidoela publikon videoklipin "Lamtumirë". Muzika e këngës u punua nga Shpeta Sound, teksti u shkrua nga Besim Bunjaku, ndërsa për orkestrimin u kujdes Shpeta Sound.

Më datë 27 Tetor 2019, Gjon Lleshi publikon videoklipin "Rrushja E Lales", në bashkëpunim me Sidoelën. Muzika dhe teksti i këngës janë punuar nga Valon Biba.

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »Komente 0