Më mbaj mend (për 1 muaj)

Sidoela - Larg Je Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Larg jeee larg me jeee
Kush e di
Me kend jeee
Syt e tu kush ti sheh
Ndoshta tjetrin ti e ke
Jam xhelox shum mir me njeh
Kah shum koh qe sje lajmru
Apo ndoshta mke harru
Te lutem kthehu smuj me duru

Ref.
Jo jo ste lejoj i imi je ste harroj
Mos e hum ket shpres
A e din qe tkam lan bes

Jo jo ste lejoj i imi je ste haroj
Nuk kam zemer met lendu
A e din sa shum te du 2x

Larg jeee larg me jeee
Kush e di
Me kend jeee
Syt e tu kush ti sheh
Ndoshta tjetrin ti e ke
Jam xhelox shum mir me njeh
Kah shum koh qe sje lajmru
Apo ndoshta mke harru
Te lutem kthehu smuj me duru

Ref.
Jo jo ste lejoj i imi je ste harroj
Mos e hum ket shpres
A e din qe tkam lan bes

Jo jo ste lejoj i imi je ste haroj
Nuk kam zemer met lendu
A e din sa shum te du 2x
Sidoela
Publikimi: 29/11/2017


Sidoela - Larg Je
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Larg Je".
3. Video është e këngës "Larg Je", por nuk këndohet nga Sidoela.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Sidoela:


Komente 0