Më mbaj mend (për 1 muaj)

Sidorela Kolonja

Sidorela Kolonja
  • Vendlindja:
  • Strugë 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Maqedoni E Veriut 
Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Sidorela Kolonja është këngëtare. Në Maj 2013, Sidorela Kolonja merr pjesë në Top Fest 10 me këngën "Me Ndje".

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »

Komente

Asnjë Koment

E bija e

Selami Kolonjës

Motra e

Taulant Kolonjës

Motra e

Majsela Kolonjës

Profili

Facebook

Shto profile

të tjera


Pjesëmarrja Në Festivale:


Komente 0