A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Sidorela Zeqaj
  • Jeton dhe vepron në :
  • Shqipëri 
  • Mosha:
  • 22 Vjeç
  • Ditëlindja:
  • 15 Gusht 1997
  • Shenja e Horoskopit:
  • ♌ Luani
Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4

Sidorela Zeqaj është këngëtare. Më datë 7 Qershor 2018, Sidorela Zeqaj publikon videoklipin "Po Me Therret Toka".

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »

Profili

Facebook

Shto profile

të tjera
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019