Më mbaj mend (për 1 muaj)

Sidrita Bollati

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.7 / Votuan:  3
  • Vendlindja:
  • Tiranë 
BIOGRAFIA: Sidrita Bollati është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo për fëmijë/junior. Ajo ështe një vajze e cila shumë e pelqen muziken dhe nga dashuri e madhe ajo ka provuar te kendoj dhe ka arritur sukses te madh. Ka marre pjese ne shume festivale, por ai që e la bër më të njohur eshte Gjeniu i vogel 6. Sidrita arriti deri ne naten e 6. Nga gara u largua pas përballjes me Keji Qerimi. Këngët qe ajo kendoi ne kete talent show janë: "Black window", "This world", "One moment in time", "Sober", "E.T". Në Shtator 2012, Sidrita Bol...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Pjesëmarrëse në

Gjeniu I Vogel

Komente

3 🔥    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Xhesika Pengili

Ilva Latifi

Klea Fureraj

Ana Kodra

Rreze Bekteshi

Elda Bellaja

Kristina Hajdari

Vanesa Humolli

Eliesa Jakupi

Ditea Krasniqi

Tags: Sidrita Bollati


Komente mbi këtë artist


Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet