Më mbaj mend (për 1 muaj)

Sigi Bastri - Hije Dashurie  (Feat. Mandi)  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  19

Muzika:

Emrah Xhixho

Muzika:

Festim Gici

Teksti:

Sebastiana Brecani

Komente

Asnjë Koment

Featuring

Mandi

28/09/2017

2017-09-28T13:58:28+00:00[Mandi:]
Ti jetes mi jep shije
me dije, pune pa vetedije
vec dridhe mos ta nije
pa vetedije pune pa vetedije
Ti jetes mi jep shije
me dije, pune pa vetedije
vec dridhe mos ta nije
pa vetedije pune pa vetedije

[Sigi:]
E di, e di kam shije
zemer per ty kam hije
kam hije dashurie
zemer ti e di
dije me dije
me vjen nga pas si hije
shije kam shije
per ty un ndiej

[Mandi:]
I have chosen, chosen
you too
i love you I love you
dhe te du

[Sigi:]
Me ke zemer
zemer vetem mu
me do ti
dhe un ty te du


Ky tekst u dërgua nga  Diolaola2

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORYMë Shumë Këngë Nga Sigi Bastri:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet