Më mbaj mend (për 1 muaj)

Sijeta Hoti

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  30
  • Mosha:
  • 20 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Bricjapi ♑
BIOGRAFIA: Sijeta Hoti është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo për fëmijë/junior. Sijeta Hoti ka filluar karrieren e saj ne moshen 10 vjeçare. Në Korrik 2012, Sijeta Hoti merr pjesë në Kosova Fest Kids 2012 me këngën "Amerika". Më datë 2 Tetor 2012, Sijeta Hoti publikon videoklipin "Shumë Të Dua Vendi Im"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

6 🔥    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Tags: Sijeta Hoti

Komente 6