Më mbaj mend (për 1 muaj)

Siller Banioz

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4 / Votuan:  1
  • Vendlindja:
  • Berrnice 
  • Mosha:
  • 29 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Peshqit ♓
BIOGRAFIA: Siller Banioz është një këngëtar. Siller Banioz eshte Gramos Dragusha Eshte nje raper i ri qe eshte inkuadruar ne rapin shqiptar. Sipas te dhenave Siller Banioz dhe grupi i ti SKP do sjellin shume shpejt nje mixtape dhe nje klip nga grupi SKP recordz. Më datë 26 Gusht 2011, Siller Banioz publikon videoklipin "Qasti I Fundit", në bashkëpunim me Maestro....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

T-One

Dalle

Nootix

Mc'boss

King-B.One

Click-E

Lil Genius

Timi

Philipsx Tell'em

Naixx

Tags: Siller Banioz, Gramos Dragusha


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet