Më mbaj mend (për 1 muaj)

Siller Banioz
  • Vendlindja:
  • Berrnice 
  • Mosha:
  • 30 Vjeç
  • Ditëlindja:
  • 11 Mars 1991
  • Shenja e Horoskopit:
  • ♓ Peshqit
Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4 / Votuan:  1

Siller Banioz është këngëtar. Siller Banioz eshte Gramos Dragusha Eshte nje raper i ri qe eshte inkuadruar ne rapin shqiptar. Sipas te dhenave Siller Banioz dhe grupi i ti SKP do sjellin shume shpejt nje mixtape dhe nje klip nga grupi SKP recordz.

Më datë 26 Gusht 2011, Siller Banioz publikon videoklipin "Qasti I Fundit", në bashkëpunim me Maestro.

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »

Komente

Asnjë KomentKomente mbi këtë artist