Më mbaj mend (për 1 muaj)

Silva Gunbardhi - Xhan Moj Alie Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.3 / Votuan:  19

xhan xhan xhan xhan x4

sa t'dil jashta pin kurr rije xhano moj alie
sa t'dil jashta pin kurr rije shpirto moj alie
me rrije ne murra tije xhano moj alie
me rrije ne murra tije shpirto moj alie

chorus:
xhan xhan xhan moj alie
xhan xhan xhan pe ku mo rrije
xhan xhan xhan xhan moj alije
xhan xhan xhan nga murra tije

sa ti shoh ty syt e zije shpirto moj alie
sa ti shoh ty syt e zije xhano moj alie
qe mi ke si xhevahire shpirto moj alie
qe mi ke si xhevahire shpirto moj alie

xhan xhan (xhan moj alie)
xhan xhan xhan (pe ku mo rrije)
xhan xhan xhan (xhan moj alije)
xhan xhan xhan (nga murra tije) x2

repeat chorus

Ky tekst u dërgua nga Zonja Mirjana


Nuk kemi video për këtë këngë.


Publikimi: 01/12/2005


Më Shumë Këngë Nga Silva Gunbardhi:


Komente 0


Silva Gunbardhi - Xhan Moj Alie
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Xhan Moj Alie".
3. Video është e këngës "Xhan Moj Alie", por nuk këndohet nga Silva Gunbardhi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.