Më mbaj mend (për 1 muaj)

Silva Gunbardhi - Te Doja Shume Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  23

Po mundohem te harroj
sdua zemra te fitoj
ti hesht ti hesht ti hesht

dhe ti hesht dhe shko
ti hesht ti hesht ti hesht
smund te jem nje loj

te doja shum ti endrren ma vure ne gjum
te doja shum zonja jote e di sdo jem kurr
jo jo sdo jem
n'altarin qe doja pa fund
te doja shum shum shum

nje pasqyre e thyer ti tii
ku un veten me se shoh
ti hesht dhe shko ti hesht ti hesht
ti hesht oooo

Ky tekst u dërgua nga  besartaPublikimi: 26/11/2008
Festivali: Kënga Magjike 2008
Muzika: Adrian Hila
Teksti: Adrian Hila
Orkestrimi: Adrian Hila


Më Shumë Këngë Nga Silva Gunbardhi:


Komente 0


Silva Gunbardhi - Te Doja Shume
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Te Doja Shume".
3. Video është e këngës "Te Doja Shume", por nuk këndohet nga Silva Gunbardhi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.