Më mbaj mend (për 1 muaj)

Silva Gunbardhi - Lemza Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  31

nese djal te ka ber nena
qe mua te me ve lemza
shko shko mor shkoo
aman shko mor shko
nga ato fjalet e tua
ah kjo lemza seq mu zua
shko shko mor shkoo
eh mor shko mor sko
plac e plac me lesho
se ma dogje xanin o
zemern roberove mendjen
sec ma ndrove moj lemzo x2
ti moj lemza lajmetare kush
te tha qe jam beqare
....................


Ky tekst u dërgua nga EjupSilva Gunbardhi
Renditja: Top 200
Publikimi: 04/04/2013
Muzika: Adrian Hila
Teksti: Nertesi Asllani
Orkestrimi: Adrian Hila


Silva Gunbardhi - Lemza
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Lemza".
3. Video është e këngës "Lemza", por nuk këndohet nga Silva Gunbardhi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Silva Gunbardhi:


Komente 0