Më mbaj mend (për 1 muaj)

Silva Gunbardhi - Rinia Jone (Feat. Big Man)  Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.9 / Votuan:  17

nga jugu ne veri te gjithe se bashku hajde hajde hajde

moj rini e vendit tim nate e dite ne fluturim
2)zerin tend dhe fjalen tende e do koha ne kuvende

rini rini rinia jone me nure
kjo rini jone jone nuk ka ska kompleks shoku kjo rinia jone rrethon doren me roleks shoku banale fatale mbi te gjitha origjinale ka forcen e cdo fjale mbi cdo gje se e reja sjell te rene hej shoku ja vlen

2)do kendoj e do kendoj nga jugu ne veri se rinia jone eshte gonxhe e bukur ne shqiperi

ashtu ashtu

fjala jote moj rini edhe plakun e bene te ri ecen trupi e nuk ndalet kalon dete e trondit male

yeaa okayy

kape kape kape

kjo rini rinia ime neper dasma e gezime ison tende e do zemra gjer ne qiell ngrihet kenga epo ison tende e do zemra gjer ne qiell ngrihet kenga

yeaa leviz nga jugu ne veri
hahaa te gjith se bashku hajde hajde hajde okay ej shoku leviz se iku jeta

2)do kendoj e do kendoj nga jugu ne veri se rinia jone eshte gonxhe e bukur ne shqiperi


Ky tekst u dërgua nga Lisena FeroSilva Gunbardhi
Featuring: Big Man
Publikimi: 09/08/2009
Muzika: Adrian Hila
Orkestrimi: Adrian Hila


Silva Gunbardhi - Rinia Jone
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Rinia Jone".
3. Video është e këngës "Rinia Jone", por nuk këndohet nga Silva Gunbardhi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Silva Gunbardhi:


Komente 0