Më mbaj mend (për 1 muaj)

Silva Gunbardhi - Bukur Bukur Valleja Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Bukur bukur valleja
Kur kercen sorkadheja
Bukur, bukur valleja
Kur kercen kjo keçeja

Kur kercen, kur kercen
Kur kercen, kjo keçeja
Kur kercen, kur kercen
Kur kercen,kjo keçeja

Kur u rrite moj maline
Ishe o kerdinje
E bukur si hena sefte
Keçe kryeneçe

Kur u rrite moj maline
Ishe o kerdinje
E bukur si hena sefte
Keçe kryeneçe
(Keçe, keçe, keçe, kryeneçe)

Keçe keçe kryeneçe
Nga meraku se ç’me trete
Keçe keçe kryeneçe
Ç’me dhe kater vilajete

Lozonjare, qumeshtore
Lozonjare, qumeshtore
E lehte si floke bore

Flutura ne dege peme
Iku kohe e vjene
Fustanin e bardhe veshe
Keçe, kryeneçe
(Keçe, keçe, keçe, kryeneçe)

Bukur, bukur valleja
Kur kecen sorkadheja
Bukur bukur valleja
Kur kercen kjo keçeja
Kur kercen, kur kercen
Kur kercen kjo keçejaPublikimi: 16/04/2020


Silva Gunbardhi - Bukur Bukur Valleja
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Bukur Bukur Valleja".
3. Video është e këngës "Bukur Bukur Valleja", por nuk këndohet nga Silva Gunbardhi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Silva Gunbardhi:


Komente 0