Më mbaj mend (për 1 muaj)

Silva Gunbardhi - Halla Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

Hajd na hidh nje valle moj halla e madhe
Hajd na hidh nje valle moj halla e madhe
Sa te paska hije moj halla e madhe
Si dielli kur bie moj halla e madhe
-
Qenke e lezetshme moj halla e mesme
Qenke e lezetshme moj halla e mesme
Sa te paska hije moj halla e mesme
Si dielli kur bie moj halla e mesme
-
Hajde luaj me loder moj halla e vogel
Hajde luaj me loder moj halla e vogel
Sa te paska hije moj halla e vogel
Si dielli kur bie moj halla e vogel

-

Kceni ju moj halla
Kceni ju moj bija
Na u gezu katuni e na gezu shtepia (x2)
Silva Gunbardhi
Publikimi: 12/11/2021
Make Up: Henry Gjata
Stylin: SezerhairstyleSilva Gunbardhi - Halla
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Halla".
3. Video është e këngës "Halla", por nuk këndohet nga Silva Gunbardhi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Silva Gunbardhi:


Komente 0