Më mbaj mend (për 1 muaj)

Silvan Pentars & Marina - Ku Jan Premtimet Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  24

Ref: Hey ku jan premtimet?
premtimet qe mi dhe.
sot asgje nuk mbeti,
nuk esht sot sikur dje.(x2)

Nuk esht sot sikur dje, aq shum ke ndryshu
planet qe ne patem, asnji nuk u rrealizu
premtimet i harrove, i fshive si ne nje leter
sot me mua sje zemer, je me dike tjeter.

Ku jan ato fjal qe un shum i kam besu
ku jan ato dit qe me thojshe shum te du
iken dit, iken muajt vin stinet tjera
fjalt i mori era, dashuris i ra vlera..

Ref: Hey ku jan premtimet?
premtimet qe mi dhe.
sot asgje nuk mbeti,
nuk esht sot sikur dje.(x2)

Tash gjithcka ka ndryshu dhe pse bashk ishim dje
tlutem mos m'kerko sepse prap e njojta je
te fala zemren, te fala shpirtin, ti fala buzet e mija
ti nuk i vlersove per ty veq fjal esht dashurija.

Kam mendu qe kam gabu
- Ne zemer te mbaj
Kam gabu qe kam mendu
- Kush ka faj

Harroj te gjitha sot, fjalt jan kot si e mendon ti nuk esht kjo bot
dua ate qe meritoj, sdu ta vazhdoj kyt loj
s'jam pendu qe t'kam besu, krejt qa kisha ti kam tregu
premtimet e mija t'vjeter, po ja jep dikujt tjeter!

Ref: Hey ku jan premtimet?
premtimet qe mi dhe.
sot asgje nuk mbeti,
nuk esht sot sikur dje.(x2)


Ky tekst u dërgua nga  spsshkodra3

Silvan Pentars & Marina - Ku Jan Premtimet
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ku Jan Premtimet".
3. Video është e këngës "Ku Jan Premtimet", por nuk këndohet nga Silvan Pentars & Marina.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Silvan Pentars:


Komente 0