Më mbaj mend (për 1 muaj)

Silvana Bushati - Më Harro Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.4 / Votuan:  5

S'jam me me ty boy,
S'me ke merituar.
Tani e vuaj vetmin boy,
Per mua je i harruar.

Ti te pamunduren kerkon,
Qe t'jem serish me ty.
Jo nuk ka me kthim.
Per mua ti mos jeto,
Me lotet nuk kane sy.
Se e shijoj klipin tim.

Refreni-Ti thua se nuk jam un,
Cdo dite dhimbje me shume.
Ti e meriton.
Ti thua se nuk jam un,
Dhe me kerkon gjithkund.
Lamtumire dhe me harro.


Ky tekst u dërgua nga Sara Osmani


Nuk kemi video për këtë këngë.


Silvana Bushati
Renditja: Top 200
Publikimi: 10/10/2013


Silvana Bushati - Më Harro
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Më Harro".
3. Video është e këngës "Më Harro", por nuk këndohet nga Silvana Bushati.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Komente 0