Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Silvani

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2
BIOGRAFIA: Silvani është një këngëtar i njohur. Në Maj 2007, Silvani merr pjesë në Top Fest 4 me këngën "S'duhet Te Jete E Veshtire". Në Maj 2008, Silvani merr pjesë në Top Fest 5 me këngën "Hekurani Dhe Shoket E Tij". Në Maj 2009, Silvani merr pjesë në Top Fest 6 me këngën "Njerez Dhe Fjale (Ca Gjera Thuhen)"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Gzim Roci

Big-K

Rapp Dogg

Mirsad Shabani

Juli

Slik

N-Ec A.K

Tha Answer

Erkan Kumanova

Sejdi Sejdiu

Tags: Silvani, Sylvan, Silvan, Sylvani, Silvan Frangaj, The Doctor


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet