Më mbaj mend (për 1 muaj)

Silvani - Hekurani Dhe Shoket E Tij Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Ftyra jote se si po transfomohet,
muhabeti ka kohë që ka marre erë,
pak nga pak vëmendja po të ezaurohet,
u fiksove keq edhe këtë herë.

Ftyra jote se si po transfomohet,
muhabeti ka kohë që ka marre erë,
pak nga pak vëmendja po të ezaurohet,
u fiksove keq edhe këtë herë.

ohhhhhh sa herë të kam thënë,
mos pi bar, mos pi bar!
ohhhhhh sa herë të kam thënë,
mos pi bar, mos pi bar,
se bëhësh... dru dru dru dru druuuuu!
dru dru dru dru druuuuu!!

Pozicionin e ke marrë siper balli,
kthu mirë o robo se po le nam.
mos më fol se kam një mijë halle,
mos më kerko lek së asnjë nuk kam.

Pozicionin e ke marrë siper balli,
kthu mirë o robo se po le nam.
mos më fol se kam një mijë halle,
mos më kerko lek së asnjë nuk kam.

ohhhhhh sa herë të kam thënë,
mos pi bar, mos pi bar!
ohhhhhh sa herë të kam thënë,
mos pi bar, mos pi bar,
se bëhësh... dru dru dru dru druuuuu!
dru dru dru dru druuuuu!!

ohhhhhh sa herë të kam thënë,
mos pi bar, mos pi bar!
ohhhhhh sa herë të kam thënë,
mos pi bar, mos pi bar,
se bëhësh... dru dru dru dru druuuuu!
dru dru dru dru druuuuu!!
dru dru dru dru druuuuu!!
dru dru dru dru druuuuu!!
dru dru dru dru druuuuu!!Publikimi: 04/05/2008
Festivali: Top Fest 5Më Shumë Këngë Nga Silvani:


Komente mbi këtë këngëSilvani - Hekurani Dhe Shoket E Tij
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Hekurani Dhe Shoket E Tij".
3. Video është e këngës "Hekurani Dhe Shoket E Tij", por nuk këndohet nga Silvani.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.