Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Silver Metka

Nuk ka akoma asnjë votë

 • Vendlindja:
 • Tepelenë 
 • Jeton dhe vepron në :
 • Shqipëri 
 • Mosha:
 • 31 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Peshqit ♓
BIOGRAFIA: Silver Metka është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Më datë 8 Maj 2019, Silver Metka publikon videoklipin "Mos Ta Nin". Muzika e këngës u punua nga Ervin Gonxhi, teksti u shkrua nga Endrit Mumajesi, ndërsa për orkestrimin u kujdes Ervin Gonxhi....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Instagrami

Zyrtar

Kanali

Youtube

Profili

Facebook

Shto profile

zyrtare  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »Artistë Të Ngjashëm:

Luiz Ejlli

Erik Lloshi

Mateus Frroku

Klejvis Saliaj

Erjon Korini

Adriano Rama

Joni Aliraj

Kelly

Ergys Shahu

Kristo Thano


Tags: Silver Metka, Silver Xhon Metka

Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet