Më mbaj mend (për 1 muaj)

Silvi Fort

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  207
  • Emri i Vërtetë:
  • Silver Topalli
BIOGRAFIA: Silvi Fort është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Silver Topalli, i njohur profesionalisht si Silvi Fort, është një rapper shqiptar dhe producent. Gjatë qëndrimit tij në Nice të Frances, ai ka qënë pjese në stafin organizativ të disa produksioneve europiane nga kompani produksionesh filmike nga Zvicra dhe Italia. Albumi i tij "Proenti a Success Story" doli në vitin 2018 dhe përfshin disa këngë të publikuara më parë si "Artist", "Inspired" dhe hite të reja si "Avengers in Adventure", "Spain" dhe ...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Lider i labelit

Money Music Entertainment

Instagrami

Zyrtar

Profili

Twitter

Faqja

Zyrtare

Profili

Facebook

Kanali

Youtube

Komente

4 🔥Proenti A Success Story (2018)

★★★★★


    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Bigg V

Oran G

Kacho

Xhema Aka Jemayli

Valoni-G

Legjenda

Gjyks

Wllatki

Agon Nimani

Lil Ami

Tags: Silvi Fort, Silver Topalli


Komente mbi këtë artist


Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet