A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Silvi Nishtulla

Nuk ka akoma asnjë votë

BIOGRAFIA: Silvi Nishtulla është një instrumentist dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo etno. Më datë 4 Janar 2017, Silvi Nishtulla & Keli Shikut publikojnë videoklipin "Paradise". Muzika e këngës u punua nga Festim Gici, Keli Shikut. Më datë 29 Gusht 2017, Silvi Nishtulla publikon videoklipin "Shake It", në bashkëpunim me Keli Shikut. Muzika e këngës u punua nga Festim Gici, Emrah Xhixho....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Profili

Facebook

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Mandi Xhambazi

Caku Lezhes

Xhevdeti

Redioni

Geni Vesholli

Astrit Rrenja

Mirjan Athina

Mentor Kollari

Emi Lelo

Enver Ahmeti


Tags: Silvi Nishtulla

Krijo Një Kartolinë