Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Official Video

Silvana Dollapi - E Huaj Per Ty  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

15/04/2015

2015-04-15T10:58:02


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "E Huaj Per Ty" kënduar nga Silvana Dollapi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Silvana Dollapi i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Njomza Hyseni. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

Naaa-haaa
Naa-ahh OOooo

E huaj per ty mbeta tani
Por zemren ende e kam tek ti
Te harroj kaq shpejt
Fuqi nuk kam

Te thash se i vdekur
Je ne kete jete por
Kjo s'ishte aspak e vertet
Endrrat ne gjys te dy i lam

Smundem dot ta menoj
Nje tjeter njeri
Qe ta ze vendin qe e pate ti.

Jooooo dhembja sm ndalet
E te gjith me thone
Koha sheron plaget
Joo seshte casti per tu ndje
Dua apo s'dua duhet te vazhoj tutje
Me ty a pa ty e nesermja do te vi por
Pa shpres per syt e mi.

E huaj per ty mbeta tani
Por zemren ende e kam tek ti
Te harroj kaq shpejt
Fuqi nuk kam

Te thash se i vdekur
Je ne kete jete por
Kjo s'ishte aspak e vertet
Endrrat ne gjys te dy i lam

Smundem dot ta menoj
Nje tjeter njeri
Qe ta ze vendin qe e pate ti.

Jooooo dhembja sm ndalet
E te gjith me thone
Koha sheron plaget
Joo, Joo seshte casti per tu ndje
Dua apo s'dua duhet te vazhoj tutje
Me ty a pa ty e nesermja do te vi por
Pa shpres per syt e mi.

Por pa shpres per syt e mi.2xMë Shumë Këngë Nga Silvi Dollapi:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet