Më mbaj mend (për 1 muaj)

Silvia Hametaj

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  10
 • Vendlindja:
 • Vlore 
 • Jeton dhe vepron në :
 • Shqipëri 
 • Mosha:
 • 23 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Dashi ♈
Silvia Hametaj është një poete.
Nuk ka akoma asnjë informacion...


>> Dërgo Biografinë >>


Profili

Facebook

Komente

Asnjë Koment  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo një thënie »

» Dërgo një poezi »

Autorë Të Ngjashëm:

Rozalina Dyrmyshi

Anisa Hysenaj

Simona Shalcanj

Bora Dollënga

Dalina Shehaj

Gjuljana Marku

Laureta Durmishi

Xhenisa Memolla

Anida Rexha

Oriada Dajko

Tags: Silvia Hametaj


Komente mbi këtë artist