Simbol Sinani
Simbol Sinani

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}Biografia

BIOGRAFIA: Simbol Sinani është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne. Më datë 16 Korrik 2022, Simbol Sinani publikon videoklipin "Dashnija". Muzika dhe teksti i këngës janë punuar nga Besim Bunjaku, ndërsa orkestrimi u realizua nga Ardian Kastrati. Videoklipi u prodhua nga kompania MProduction....

>> Lexo gjithë biografinë >>
Lidhje» Dërgo Një Këngë »


Komente 0