A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Simona Karafili

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4 / Votuan:  6
Simona Karafili është një këngëtare e njohur.
Nuk është dërguar asnjë biografi nga fansat...


>> Dërgo Biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Luljeta Kuraja

Entela Ilirjani

Emira Ademi

Ema Bytyqi

Mimoza Abedini

Mimoza Selimi

Aida Hani

Sevi

Liliana Kanina

Jorida Zaimaj


Tags: Simona Karafili

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019