Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


Tema: Poezi Për Ëndrra dhe Shpresë

Zemra

zemra e nje vajze eshte si nje gur ai qe futet nuk mund te dale kurre
zemra e nje djali eshte si nje hotel nuk merret vesh kush hyn e kush del

- poezi nga Simona Shalcanj


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  6

Komente mbi këtë krijim


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet