Simona Shalcanj Poezi
Simona Shalcanj

Tema: Poezi Për Vitin e Ri


Viti I Ri

Fjala me e bukur
thuhet ne ora dymbedhjete
gezuar viti i ri ,
dhe nje lumturi e vertete
Dil ne dritare
kerko nje deshire
thuaj Zoti im
per mua pak meshire.

- Poezi nga Simona Shalcanj{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}

Komente 11